BigliftPOLİTİKALARIMIZ

KENDİNE GÜVENEN VE ASLA PES ETMEYEN EKİBİMİZ SAYESİNDE ALTINDAN KALKAMAYACAĞIMIZ ZORLUK YOK. GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ HER İŞTE BAŞARILI OLMAMIZI HIZLI VE BUTİK HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMAMIZA BORÇLUYUZ. YÜKSEK MOTİVASYONLU, HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGEDE UZMAN VE YAPICI BİR EKİP OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE MUTLAKA EN İYİ ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.

 

BIGLIFT; SAĞDUYU SAHİBİ VE ATTIĞIMIZ HER ADIMIN SORUMLULUĞUNU BİLEN BİR KURUM OLARAK, SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞİN SADECE BU SAYEDE MÜMKÜN OLDUĞUNA İNANIYORUZ. SIRADANLAŞMIŞ YÖNTEMLER DIŞINDA BAKIŞ AÇILARINA VE CESUR GİRİŞİMLERE DUYDUĞUMUZ İNANÇ, MÜŞTERİLERİMİZİN OLDUĞU KADAR BİZİM DE GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYOR.

 

VİZYON

DÜNYA’DAKİ TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP EDEN, TÜRKİYE’DEKİ YENİ TEKNOLOJİLERİN GELİŞTİRİLMESİ VE TEKNOLOJİLERİN SANAYİDE UYGULANMASI İÇİN ÇALIŞAN, ARAÇ ÜSTÜ SEPETLİ PLATFORM KİRALAMA, SATIŞ VE TEKNİK SERVİS KONUSUNDA UZMAN, MÜŞTERİ İSTEK VE BEKLENTİLERİNİ TAM OLARAK KARŞILAYAN, ÇEVREYE VE İNSANA SAYGILI, DİNAMİK BİR FİRMA OLMAK.

 

MİSYON

BÜYÜK ÇOĞUNLUKLA YURT İÇİ FİRMALARA YAPTIRILAN ARAÇ ÜSTÜ SEPETLİ PLATFORM KİRALAMA, SATIŞ VE TEKNİK SERVİSİN FİRMAMIZCA YAPILMASINI SAĞLAYARAK ÜLKEMİZ MÜHENDİSLİK BİRİKİMİNİN GELİŞMESİNE KATKIDA BULUNMAK. MAKİNE EKİPMANIN KULLANIMI, GÜVENLİĞİ, DEVREYE ALIMI, YER DEĞİŞTİRMESİ GİBİ İŞLEMLERİN STANDARTLARA UYGUN ŞEKİLDE YERİNE GETİRİLMESİNİ SAĞLAMAK

 

BIGLIFT;

Ürün ve süreçlerinde yenilikçi çözümler geliştirmeyi, çalışanlarını eğiterek ve sürekli iyileştirme araçları kullanarak, proaktif ve yalın İş Güvenliği yaklaşımını kullanarak işletme sınırları dâhilindeki tüm İnsan Kaynaklarını, güvenli çalışma alanları yaratmayı amaçlamaktadır. Amaç ve hedefleri periyodik olarak gözden geçirmek ve bunlara ulaşmak için yeterli bilgi, uzman ve ekonomik kaynakların teminini sağlar. Süreçlerinde, bağlı olduğu tüm yasal ve diğer gereklilikler ile ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 standartlarına uyumu temel gereklilik olarak kabul eder. İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser. Tüm değer zincirindeki standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlar. Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir kaynak kullanımını destekleyecek şekilde hizmet sunumunu gerçekleştirir. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken çevreye ve insana olumsuz yönde etki edecek çevresel etkileri (sıvı, gaz ve katı atıklar) en aza indirerek, Su ve elektrik gibi küresel kaynak tüketimini azaltarak, Çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve geliştirmesi amacıyla teknolojinin takip edilip yararlanılması, Atıklarımızın mevzuata uygun bir şekilde bertarafı ve atık geri dönüşümünü miktarını artırarak Çevre bilincinin yerleşmesi amacıyla yönetim sistemini oluşturan tüm taraflara (çalışanlar, yükleniciler, ziyaretçiler vs.) eğitimler vermeyi amaçlar.


KALİTE SERTİFİKALARIMIZ

1
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?